CK HROCH s.r.o.  ||  Kořenského 905/4, 400 03 Ústí nad Labem  ||  Tel. +420 474 774 001  |  mobil +420 602 665 775 | +420 724 21 22 40  ||  www.World-Trek.cz | info@world-trek.cz

Create an account

Already registered?

Forgot your password?

Filipíny po chatrčích s domorodci a šamany

Pojeďte se s námi vydat na expedici do Země snů. Přes 7000 nádherných ostrovů, které obklopuje záhadný a dech beroucí Tichý oceán. Rýžové terasy, které jsou vybudovány lidskou rukou a dodávají místu velmi kouzelnou atmosféru. Vegetace, která svou rozmanitostí a nedotknutelností láká do své náruče. 

Více informací

62 500 Kč  
Katalogová cena

59 900 Kč

 • 21.05 - 06.06.17
  62 500 Kč
  Katalog
  REZERVACE UKONČENA

 • 27.10 - 09.11.17
  62 500 Kč
  Katalog
  VYPRODÁNO

 • 24.02 - 07.03.18
  59 900 Kč
  First minute
  VOLNÁ MÍSTA

 • 23.05 - 07.06.18
  59 900 Kč
  First minute
  VOLNÁ MÍSTA

souhrnné informace k zájezdu

Destinace Filipíny
Druh zájezdu Turistika a poznání
Doprava Letecky
Strava Vlastní
Ubytování Hotel | Pension | Chata
Náročnost zájezdu 2. Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Více informací

Pojeďte se s námi vydat na expedici do Země snů. Přes 7000 nádherných ostrovů, které obklopuje záhadný a dech beroucí Tichý oceán. Rýžové terasy, které jsou vybudovány lidskou rukou a dodávají místu velmi kouzelnou atmosféru. Vegetace, která svou rozmanitostí a nedotknutelností láká do své náruče. Pohupující se liány, voňavé kytky, kterých je zde nespočítatelně. Vodopády, ve kterých proudí dokonale čistá a osvěžující voda. To vše nabízejí překrásné a jedinečné Filipíny. Ale i krásná místa mají tajemné a hrozivé zákoutí. Jedna z mnoha sopek Mayon Volcano vykazuje ještě dnes svoji aktivitu, přesto je to turisticky nejnavštěvovanější místo. Fauna zdejších ostrovů je docela chudě osídlena savci. Opice makak Vás budou pozorovat z povzdálí, někteří jedinci, kteří budou vysláni svou smečkou, vás jistě budou chtít okrást o nějaký ten žvanec či suvenýr. Přesto jsou to plaché opičky. Ale i další zvířata si zaslouží váš obdiv a údiv.

Obyvatelé těchto ostrovů jsou přátelští, mírumilovní, usměvaví a ochotní lidé, kteří vás pohostí za jakýchkoliv okolností. S jejich pohodovým životem se snadno sžijete, jen jejich jednání je tak trochu pomalejší oproti Evropě. 

Rozsah služeb

V ceně:

Zpáteční letenka do Cebbu, snídaně při ubytování v hotelu, transfery, výlety dle programu, průvodci na treku, český průvodce, informační materiály, mapky měst navštívených oblastí, tras atd., pojištění CK proti úpadku

Není v ceně:

Strava,cestovní pojištění, ostatní vstupné

Podrobné informace

Program: 

1.-3. den

Odlet z Prahy, přílet do Cebbu odkud se vydáme severovýchodním směrem, pomocí lodní dopravy, na ostrov Biliran Island, který nepatří mezi turistické trasy. Díky tomu poznáme nedotčenou přírodu a tradiční život filipínských obyvatel. Proto naše cesta bude začínat právě zde.

 

4. den

Vydáme se lokálními dopravními prostředky na malé občerstvení. Cestou uvidíme život tamních vesničanů, hlavně jejich práci na všudypřítomných rýžových plantážích. Poté vyrazíme skrz džungli k vodopádům, které značnou část cesty uslyšíte, ale uvidíte je až při posledním sestupu do údolí. Ideální místo ke koupání v křišťálově čisté vodě, kde jsme jen my se sluncem v zádech a tou nejkrásnější přírodou okolo nás. Po návratu budeme mít možnost šnorchlovat a tak poznat místní podmořskou faunu, kterou rozhodně stojí za to prozkoumat.

 

5. den

Nastává tropické ráno a my vyrážíme na přírodní koupaliště, které obklopují skály a velká spousta palem. Voda na koupališti je prvotřídně čistá. Dvakrát za den se bazén vypouští a napouští novou pramenitou vodou z hor. Po vydatném obědě nás čeká výlet na opuštěný ostrov vzdálený cca 4km. Staneme se dobrodruhy na kánoích a absolvujeme tuto cestu pomocí svých sil, tak jako v dřívějších dobách domorodci. Kdo si bude chtít cestu na ostrov přeci jen usnadnit, využije místní rybářskou loďku. Na ostrov vkročilo jen velmi málo cizinců před námi. Čeká na nás ten nejjemnější písek, šnorchlování a relaxace v absolutním klidu. Na konci pláže se skrývá obrovská jeskyně s tisícovým počtem netopýrů.

 

6. den

Cestou po hřebenech hor dojdeme až k jedněm z nejvyšších vodopádů. Během výletu uvidíme nejodlehlejší vesnice, kde se rýže suší na silnicích a kde čeká na každého osvěžující čerstvý kokos. Ke koupání využijeme nádherné laguny, která je součástí vodopádů a okolo nás budou létat motýli nevídaných velikostí. 

 

7. den

Ráno vyrazíme na celodenní výlet, při němž prozkoumáme vzdálené ostrovy, jejichž nedotčená příroda nás přenese do jiného světa. K jízdě na ostrovy využijeme rybářskou loďku, která se ladně vznáší na vlnách oceánu.

 

8. den

Přesuneme se zpět na ostrov Cebbu. Přímo do centra dění, města Cebbu, kde máme jedinečnou možnost porovnání mezi životem na vesnici a životem v největším městě Filipín. Z rušného velkoměsta povede naše cesta dál na ostrov Bohol.

 

9. den

Na ostrově navštívíme motýlí zahradu, kde se vyskytují stovky druhů motýlích jedinců rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Projdeme naučnou stezkou a vydáme se na Chocolate Hills, jedno z nejpozoruhodnějších míst. Pravidelnost hor je fascinující a koruny stromů skrývají překvapení v podobě nejmenších opic světa.

 

10. den

Když nám bude dnes přát štěstí, uvidíme poblíž pláže prohánějící se hejna delfínů. Ideální místo ke šnorchlovaní, kde se vyskytují hejna makrel, malých barakud, které nás budou doprovázet a pozorovat. Využijeme stínu a chladu v místních jeskyních, které jsou nedílnou součástí ostrova. Poté se přesuneme na ostrov Sinquior

 

11. - 12. den

Probouzíme se na magickém ostrově Sinquior, který je protkán legendami o bájných šamanech a léčitelích. Příroda je zde zcela odlišná. Je plná mangrovníku, atypických chatrčí postavených na kůlech a spoustou krásných míst k objevení.

13. -14. den

Vracíme se na ostrov Cebu, do jeho nejjižnější oblasti. Ubytovaní v městečku Moalboal nám nabízí strategické místo pro poznání místní přírody a kultury. Čeká na nás prozkoumávání jeskyní, nedotčené přírody a jedinečná šance šnorchlovat s překrásnými žraloky velrybími, se kterými si bezpečně zaplaveme.

15. den

Po ranním relaxu na klidných plážích nás čeká přesun do Cebbu. Cestou navštívíme různá zajímavá místa, místní památky a tradiční trhy.

16. den

Odlet. 

Poznámka:

Datum odletu a příletu se může změnit až o cca +/- 3dny v závislosti na konečném letovém řádu.

Zájezdy pořádáme při obsazení minimálního počtu 4 osob.

 

 

Více informací na telefonech: 474 774 000, 602 665 775


nebo na e-mailu: info@world-trek.cz

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Filipíny po chatrčích s domorodci a šamany

Filipíny po chatrčích s domorodci a šamany

Pojeďte se s námi vydat na expedici do Země snů. Přes 7000 nádherných ostrovů, které obklopuje záhadný a dech beroucí Tichý oceán. Rýžové terasy, které jsou vybudovány lidskou rukou a dodávají místu velmi kouzelnou atmosféru. Vegetace, která svou rozmanitostí a nedotknutelností láká do své náruče. 

Napsat recenzi

Blog

CK HROCH s.r.o.  ||  Kořenského 905/4, 400 03 Ústí nad Labem  ||  Tel. +420 474 774 001  |  mobil +420 602 665 775 | +420 724 21 22 40  ||  www.World-Trek.cz | info@world-trek.cz