CK HROCH s.r.o.  ||  Kořenského 905/4, 400 03 Ústí nad Labem  ||  Tel. +420 474 774 001  |  mobil +420 602 665 775 | +420 724 21 22 40  ||  www.World-Trek.cz | info@world-trek.cz

Create an account

Already registered?

Forgot your password?

Kategorie

Z historie

  O nás

Pavel BRICHTA …. kde to začalo

Pavel cestou na vrchol za dalším vyvrcholením

„Když máte koníčka, který vás zároveň uživí, není asi lepší kombinace“. Právě tak to má Pavel Brichta, majitel cestovní kanceláře CK HROCH s.r.o., která je provozovatelem těchto webových stránek.

Milovník outdoorových sportů a přírody začínal po střední škole jako instruktor lyžování a přes léto jako průvodce v cestovkách se zaměřením na venkovní sportovní vyžití. Od roku 1997 se nechával najímat jako průvodce a instruktor.

Jak se člověk k takovému podnikání dostane? „Ono to přichází postupně, postupně vše v tomhle oboru všechno vyplynulo. Začínal jsem tak, že mi někdo zavolal: Neodvedl bys mi lidi tam a tam?," vzpomíná na cestu, která nakonec vedla k vybudování agentury, která má zvuk a v současnosti jistě patří mezi desítku nejlepších svého druhu v České republice. Adrenalinu a nevšedních zážitků chtiví nadšenci se s ní dostávají na zajímavá místa v Nepálu, Jižní Americe především Patagonie, do africké Keni či Tanzanie.

„Nevěřili byste, kolik lidí má o takové cesty zájem. Pokud je alespoň čtyři pět zájemců, dá se odjet a připravit vše na přání. Zájezdy v malých skupinách jsou specifické, protože se v nich projevuje individualita jedinců v situacích, do kterých se v běžném životě málokdy dostanete," ujišťuje Pavel Brichta s tím, že právě malé skupiny se dají dobře zorganizovat.

V cestovní kanceláři se zaměřujeme především na poznávání cílových míst, jak my říkáme „bez obalu, takové jaké skutečně jsou“. Samozřejmě jsou s tím mnohdy spojeny i geografické rozdíly ve vnímání „běžného“ standardu a pro se snažíme na tyto rozdíly zákazníky upozorňovat, protože naším cílem není, navštěvovat země s „pozlátky“ civilizovaného světa. My se dobrodružství nebojíme a dokonce ho vyhledáváme, abychom si se zákazníky užili „skutečná, nefalšovaná a nepřibarvená kouzla cílů našich cest“.

S Pavlem se nejčastěji potkáte na různých akcích, kde předává své zážitky cestovatelským rekrutům a Pavel je taky ten, který se stará o to, aby byl zajištěn odpovídající program na našich zájezdech, tvoří nové zájezdy a „cepuje“ průvodce. Může se stát, že Vás dokonce i doprovodí na některém z našich zájezdů a nakazí Vás „VYSOCE NAKAŽLIVOU A NEVYLÉČITELNOU CHOROBOU“ s názvem „Cestovatelská vášeň“

Komentáře jsou uzavřeny